Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Mucha w swojej nowej fryzurze bawi się w szeryfa!

Anna Mucha w swojej nowej fryzurze bawi się w szeryfa!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Mucha na swoim instagramie pochwaliła się swoim sposobem na zabicie nudy. Gwiazda wraz ze swoimi dziećmi postanowiła bawić się w szeryfa. Celebrytka przy okazji zaprezentowała się w swojej nowej fryzurze.

Anna Mucha jest bardzo aktywną gwiazda w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej instagram, który aktualnie śledzi prawie 780 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dziele się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem podzieliła się swoimi sposobem na nudę.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w stroju szeryfa w ręku trzyma zabawkowy pistolet. Warto dodać, że jej dzieci są związane rurą od odkurzacza, co zdaniem wielu wygląda komicznie.

I jak sobie dajecie radę z szarańczą w domu? Ja dziś byłam Killem Billem i wzięłam dwie Czerwone Twarze na muszkę. A u Was jak? Pląsająca Łania czy raczej Siedzący Byk? Istne rodeo – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

I jak sobie dajecie radę z Szarańcza w domu ? 🤪 ja dziś byłam Killem Billem 😜😈😎 i wzięłam dwie Czerwone Twarze na muszkę 😜🤪 A u Was jak? Pląsająca Łania czy raczej Siedzący Byk? Istne #rodeo 😉  Mamy dla Was #challenge z @modivo Najnowsza kampania SS20 była tworzona na „Dzikim Zachodzie”… niech więc to zainspiruje Was do wykonania zadania konkursowego. Puśćcie swoje wodze fantazji. Zasady gry są proste! Wystarczy, że: – obserwujecie mój profil i @modivo 👊🏼 – Zabawcie się w Dziki Zachód/ Rodeo zróbcie sobie zdjęcie i koniecznie oznaczcie @modivo.pl 📸 – w poście konkursowym oznaczycie 2 osoby które nominujecie do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w konkursie 👫👭👬 Jest o co walczyć! Wygrywają aż 2 osoby! Nagroda to VOUCHER NA 1500 ZŁ na produkty z nowej kolekcji @Modivo.pl Trzymam mocno kciuki za wszystkich! Trzymajcie się ciepło i Nie dajmy się zwariować! #stayhome #StayhomewithModivo #challengeModivo 💋💪🏼😎

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Są kobiety pistolety i kobiety jak rakiety Ty chyba obstawiasz obie kategorie

Proszę zostać przy grzywce

Pięknie z grzywką pasuje Ci Aniu

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz