Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Mucha z bardzo odważnym zdjęciem!

Anna Mucha z bardzo odważnym zdjęciem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Mucha na swoim instagramie zamieściła fotografię na której jest okryta tylko folią malarską. Gwiazda w opisie również zdradziła mały spojler.

Anna Mucha potwierdziła mit, “ładnej we wszystkim ładnie”. Gwiazda ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem na którym pozuje ubrana w samą folię. Celebrytka mimo dość dziwnej stylizacje prezentowała się wręcz bardzo seksownie.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje owinięta samą folią malarską. To jak prezentuje się to mościcie spojrzeć i ocenić sami. Naszym zdaniem idealnie pasuje ten biały kolor folii do opalonej skóry aktorki.

Uwaga ! spojler dziś jedna z moich ulubionych scen w @mjakmilosc.official chciałabym przy tej okazji podziękować naszej rezyser Kindze Lewinskiej, całej ekipie i jestem mega !!! ciekawa Waszej – widzów opinii. dlatego piszcie koniecznie co myślicie po! – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Scenka super  sama byłam w szoku jak Cię zobaczyłam

Aniu ta scena rozłożyła mnie na łopatki

Mega

Jak wam się podoba Ania w tej oryginalnej stylizacji?. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

 

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz