Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Mucha zdradza patent jak uniknąć sprzątania po świętach

Anna Mucha zdradza patent jak uniknąć sprzątania po świętach

od Karolina Melon
Reklama
Anna Mucha jak większość gwiazd przygotowywała się do świąt. Swoimi spostrzeżeniami postanowiła podzielić się ze swoimi fanami. Choć należy do osób, które pilnują swojej prywatności tym razem zrobiła wyjątek. Aktorka zdradziła nam jak uniknąć sprzątania po świętach. Jej patent to skorzystanie z usługi wypożyczalni zastawy stołowej.

“Zdradzę Wam swój patent na wigilię. Nienawidzę zmywać i sprzątać, w związku z czym przychodzę tutaj z pewną propozycją. Wybieram zastawę stołową, żeby pięknie udekorować stół. I wiecie co jest najlepsze? Nie muszę tego potem sprzątać. (…) Jestem w raju, jestem w wypożyczalni sztućców, talerzy, całej zastawy stołowej. Wypożyczam, jutro zużywam, ścieram resztki i mam to z głowy. No kto jest perfekcyjną panią domu? – ekscytowała się.

Materiały prasowe

Gwiazda zdradziła na czym to polega. Otóż firma zajmuje się dostarczeniem czystych naczyń oraz odbiorem brudnych. Dla osób, które nie koniecznie lubią zmywać górę naczyń jest to jakaś alternatywa. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że nie każdy ma dostęp do takiej firmy. Może to tylko minus tego pomysłu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz