Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Mucha zdradziła dlaczego nie pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu!

Anna Mucha zdradziła dlaczego nie pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Mucha ostatnio nie pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsat. Gwiazda na swoim instagramie postanowiła wytłumaczyć swoim fanom dlaczego nie mogła się pojawić na tym wydarzeniu.

Anna Mucha głównie występuje w Telewizji Polskiej. Gwiazda gra w takich produkcjach jak “M jak miłość” oraz jest jurorką w programie “Dance, dance, dance”. Ale widzowie Polsatu również mogą ją oglądać z serialu “W rytmie serca”. Aktorka również miała się pojawić na środowej prezentacji wiosennej ramówki. Jednak nie dała rady, a dlaczego to wyjaśniła ostatnio na swoim instagramie.

Anna na swoim instagramie opublikowała film w którym wyjaśniła dlaczego nie mogła się pojawić na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Aktorka również przeprosiła widzów za swoją nieobecność.

Kochani widzowie Polsatu, chciałam was bardzo przeprosić za to, że nie pojawię się dzisiaj na ramówce. Jesteśmy cały czas na nagraniu programu “Dance, dance, dance”, w związku z czym sami rozumiecie, jak to jest. No cóż, sorry

Mam nadzieję, że moja postać w “W rytmie serca” przeżyje jeszcze niejeden sezon, więc być może będzie taka szansa i taka okazja, żebym się pojawiła w jakiejś pięknej kreacji na czerwonym dywanie ze słońcem Polsatu w tle

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz