Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Mucha zdradziła swój patent na udaną wigilię!

Anna Mucha zdradziła swój patent na udaną wigilię!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Mucha chyba jak każdy przygotowuje się do świąt. Gwiazda jednak ma dość oryginalny patent na uniknięcie sprzątania. Celebrytka postanowiła sprzedać ten patent na swoim instagramie.

Anna Mucha jest bardzo aktywną oraz pomocną osoba na swoim instagramie. Celebrytke aktualnie obserwuje już 740 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoimi patentami. Tym razem przygotowała coś co pomoże wszystkim spędzić lepiej wigilię.

Anna na swoim instastroy zdradziła co robi aby nie sprzątać po wigilii. Okazuje się, ze celebrytka postawiła na wypożyczanie zestawów. Gwiazda wszystko bardzo ładnie opisała.

Zdradzę Wam swój patent na wigilię. Nienawidzę zmywać i sprzątać, w związku z czym przychodzę tutaj z pewną propozycją. Wybieram zastawę stołową, żeby pięknie udekorować stół. I wiecie co jest najlepsze? Nie muszę tego potem sprzątać. (…) Jestem w raju, jestem w wypożyczalni sztućców, talerzy, całej zastawy stołowej. Wypożyczam, jutro zużywam, ścieram resztki i mam to z głowy. No kto jest perfekcyjną panią domu? – zdradziła Anna na swoim instastroy.

Skorzystacie z tego pomysłu?.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz