Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Nowak-Ibisz o zdrowej relacji z byłym mężem

Anna Nowak-Ibisz o zdrowej relacji z byłym mężem

od Karolina Melon
Reklama
Anna Nowak-Ibisz postanowiła opowiedzieć o swoich relacjach z byłym mężem Krzysztofem Ibiszem. Para co prawda jest po rozwodzie, ale łączy ich wspólny nastoletni syn Vincent. Krzysztof często ich odwiedza i razem spędzają czas. Przy okazji ostatniej wizyty wybrali się na spacer razem z psem prezentera, który wabi się Nicpoń. Anna Nowak-Ibisz opublikowała zdjęcie dodając zabawny opis.

“Nicpoń wpadł do nas jak zawsze, jak huragan. Moje trzy koty nagle zniknęły , wolały wybrać dobrze sprawdzone domowe schowki, więc las był najlepszym wyjściem z tej sytuacji Aczkolwiek w lesie okazało się, że utrzymać Nicponia na smyczy wcale nie jest tak łatwo … Tyle tu zapachów, leśnych ścieżek , drzew a nawet kumpli , że kiedy państwo się zagapiło , robiąc sobie słitfocię – ja się urwałem na wolność i zażyłem jej z taką nieokiełznaną radością, że nie da się tego opisać mój Tata za mną biegł, a za nim biegła moja ciocia a za nią mój bro Vincent, a ja im uciekałem i wracałem i było strasznie wesoło, chyba nigdy w życiu tak szybko nie biegali Za tydzień też ich wyprowadzę do lasu i w pole to mówiłem ja @nicpon_super_pies miłego wieczoru jeszcze Wam życzymy #spacer #naszlas #spacerzpsem #wszyscyrazem #leśneścieżki #nicponsuperpies #jakośwróciliśmy #fajniejestzpsem #kotyto anioły

 

Intagram/anna_nowak_ibisz_official

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci chwalą ich za taką postawę. Ważne jest aby w życiu potrafić schować soją dumę chociażby dla dobra dziecka.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz