Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Nowak-Ibisz skomentowała relacje z byłym mężem!

Anna Nowak-Ibisz skomentowała relacje z byłym mężem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Nowak-Ibisz ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Celebrytka podczas rozmowy z tabloidem poruszyła bardzo wiele ciekawych tematów. Jednym z nich był temat jaka relacja wiąże ją aktualnie z byłym mężem.

Ostatnio w Internecie ukazuje się coraz więcej artykułów na temat Anny oraz Krzysztofa Ibisza. Wszystko przez to, że byli małżonkowie coraz częściej okazuje sobie w mediach sympatie, a nawet filtrują. Wiele osób ma nadzieje, że wrócą oni do siebie. Fakt ostatnio przeprowadził wywiad z Panią gadżet. Przez to dziś wiemy jaką mają aktualnie relacje.

Anna Nowak-Ibisz podczas rozmowy z faktem na początku zdradziła, że odbudowa tej relacji pochłonęła bardzo dużo czasu oraz wysiłku.

Naprawa tych relacji wymagała czasu, ale też wysiłku, żeby schować żale i pretensje do kieszeni. Pewnie, że pamiętam o wielu przykrych rzeczach

Na koniec, gwiazda zdradziła, że dodali się oni głownie przez syna. Gdyż dla rodziców to jego szczęście jest najważniejsze.

Jest dobro wyższe czyli dziecko, dla którego ważne jest, żeby rodzice potrafili się dogadać, czasem pośmiać, pójść razem na spacer czy przełamać się opłatkiem w wigilię. Oboje z byłym mężem wykazaliśmy się dojrzałością w odbudowaniu tej relacji i cieszę się z tego

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz