Reklama
Strona głowna Telewizja Anna Nowak-Ibisz swoim komentarzem zmasakrowała Gimpera, który wszedł do finału “Tańca z gwiazdami”.

Anna Nowak-Ibisz swoim komentarzem zmasakrowała Gimpera, który wszedł do finału “Tańca z gwiazdami”.

od Damian Kowal
Reklama
Podczas minionego odcinka programu “Taniec z gwiazdami” odpadła uwielbiana przez wszystkich para: Macademian Girl z Rafałem Maserakiem. Tamara opuściła program przez Gimpera, który tanecznym krokiem dostał się do finału.

Faktem tym oburzona została Anna Nowak-Ibisz, która stanęła murem za parą. Dziennikarka mocno zareagowała na ich odpadnięcie pisząc, że formuła programu nie jest sprawiedliwa, a dla produkcji liczy się wyłącznie przychód z wysyłanych przez widzów smsów. Jak podaje jastrzabpost.pl dziennikarka napisała:

Tamara bardzo mi przykro byłaś niesamowita. Ludzie powinni mieć honor i poczucie obciachu, bo talentu nie mają, oceny fatalne, a mimo to grają dalej. Dla mnie to brak klasy, trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny! A co do programu i jego zasad – albo ocenia się taniec, albo ma się go w dupie… Niech zmienią nazwę na” Przegłosowany, przegłosowana, a kasa z esemesów i tak jest nasza. Mój syn jest oburzony werdyktem, a ja jestem zniesmaczona. I jest nas więcej, widza trzeba szanować, a nie robić z niego wariata i czerpać zyski z głosowania…powinni decydować jurorzy i punktacja za taniec.

Pod wpisem Anny pojawiło się mnóstwo wspierających parę wpisów. Widzowie komentowali odejście Tamary z Rafałem twierdząc, że to właśnie oni powinni zatańczyć w ostatnim odcinku o Kryształową Kulę w show “Taniec z gwizdami”.

Zgadzacie się ze słowami Anny Nowak-Ibisz?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tamara Gonzalez Perea 👑 (@macademiangirl)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz