Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Nowak-Ibisz zdradziła jaka ma relacje z swoim byłym mężem!

Anna Nowak-Ibisz zdradziła jaka ma relacje z swoim byłym mężem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Nowak-Ibisz wraz z swoim byłym mężem Krzysztofem spędzili przyjemy dzień. Prezenterka na swoim instagramie się wszystkim pochwaliła. Gwiazda również zdradził jak w prosty sposób można utrzymać zdrową relacje z swoim byłym mężem.

Anna Nowak-Ibisz na swoim instagramie jest raczej bardzo aktywną osobą. Celebrytka na swoim profilu zebrała już prawie 100 tysięcy obserwujących. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem swoim fanom dała mała radę.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w swoim byłym mężem oraz synem. Gwiazda w opisie zdradziła jak jej zdaniem utrzymać zdrową relacje po rozstaniu.

Nicpoń wpadł do nas jak zawsze, jak huragan moje trzy koty nagle zniknęły , wolały wybrać dobrze sprawdzone domowe schowki, więc las był najlepszym wyjściem z tej sytuacji Aczkolwiek w lesie okazało się, że utrzymać Nicponia na smyczy wcale nie jest tak łatwo … Tyle tu zapachów, leśnych ścieżek , drzew a nawet kumpli , że kiedy państwo się zagapiło , robiąc sobie słitfocię – ja się urwałem na wolność i zażyłem jej z taką nieokiełznaną radością, że nie da się tego opisać mój Tata za mną biegł, a za nim biegła moja ciocia a za nią mój bro Vincent, a ja im uciekałem i wracałem i było strasznie wesoło, chyba nigdy w życiu tak szybko nie biegali Za tydzień też ich wyprowadzę do lasu i w pole to mówiłem ja @nicpon_super_pies miłego wieczoru jeszcze Wam życzymy- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Nicpoń wpadł do nas jak zawsze, jak huragan 😄 moje trzy koty nagle zniknęły , wolały wybrać dobrze sprawdzone domowe schowki, więc las był najlepszym wyjściem z tej sytuacji 😉 Aczkolwiek w lesie okazało się, że utrzymać Nicponia na smyczy wcale nie jest tak łatwo … Tyle tu zapachów, leśnych ścieżek , drzew a nawet kumpli , że kiedy państwo się zagapiło , robiąc sobie słitfocię – ja się urwałem na wolność i zażyłem jej z taką nieokiełznaną radością, że nie da się tego opisać 🐾😄 mój Tata za mną biegł, a za nim biegła moja ciocia a za nią mój bro Vincent, a ja im uciekałem i wracałem i było strasznie wesoło, chyba nigdy w życiu tak szybko nie biegali 😅 Za tydzień też ich wyprowadzę do lasu i w pole 😄 to mówiłem ja @nicpon_super_pies 🐾 miłego wieczoru jeszcze Wam życzymy 😉 #spacer #naszlas #spacerzpsem #wszyscyrazem #leśneścieżki #nicponsuperpies #jakośwróciliśmy 😅 #fajniejestzpsem #kotyto anioły 😄🙏

A post shared by Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz