Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Popek czeka na zaproszenie do wielkiego projektu!

Anna Popek czeka na zaproszenie do wielkiego projektu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Popek postanowiła udzielić wywiadu portalu Jastrząb Post. Gwiazda podczas rozmowy zdradziła, że czeka na zaproszenie do wielkiego, zagranicznego projektu. Myślicie, ze to oznacza koniec kariery w TVP.

Anna Popek zdradziła, że nie jest tylko świetną dziennikarką. Gwiazda wyjawiła, że posiada jeszcze jeden talent. Celebrytka wystąpiła bowiem w jednym filmie.

Występowałam w produkcji filmowej u Michała Węgrzyna, czyli reżysera tego obrazu. Dawał mi dość wyszukane zadania aktorskie. Np. musiałam się całować z policjantem, z którym grałam. Teraz zobaczę, jak sobie koleżanki, prawdziwe aktorki, radzą z takimi wyzwaniami. Wydaje mi się, że mam talent. – zdradziła.

W dalszej części wywiadu zdradziła, że czeka na zaproszenie od sławnego Brytyjczyka.

Ja czekam na zaproszenie od pewnego brytyjskiego reżysera, którego bardzo cenię. Ale myślę, że to nie w tym roku.- dodała.

Myślicie, że może oznaczać to odejście z TVP. Miejmy nadzieje, że tak się nie stanie. Gwiazda ma już spore doświadczenie w telewizji publicznej oraz uznanie prezesa stacji. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz