Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Popek zachęca do rozpoczęcia diety w okresie Wielkiego Postu! To kluczowe dla efektów?!

Anna Popek zachęca do rozpoczęcia diety w okresie Wielkiego Postu! To kluczowe dla efektów?!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Popek w ostatnim wywiadzie z Super Expressem zdradziła, kiedy według niej najlepiej zacząć stosowanie diety. Okazuje się, że według gwiazdy najlepszym okresem jest Wielki Post.

Anna Popek zdradziła swoje sposoby na utrzymanie prawidłowej wagi oraz zachowanie szczupłej sylwetki. Jej zdaniem nie jest ważne tylko to co jemy a również sam moment w którym decydujemy się na wprowadzenie takich zmian żywieniowych w swoim życiu. Według dziennikarki najlepszym momentem na rozpoczęcie diety jest Wielki Post.

Anna podczas rozmowy z Super Expressem zdradziła trochę więcej szczegółów na temat najlepszych efektów podczas trzymania diety. Gwiazda również zdradziła kiedy najlepiej zacząć dietę.

Jeśli w okresie Wielkiego Postu postanowimy sobie, że będziemy jeść znacznie mniej, wykluczymy z diety to, co lubimy, a nawet w niektóre dni wcale nie będziemy jedli, to bardzo dobrze wpłynie na nasz charakter. Oczywiście wyrzeczenia dobrze robić w imię czegoś, np. dlatego, że taką obietnicę złożyliśmy Bogu. Wówczas jest łatwiej. Efektem ubocznym niejako Wielkiego Postu jest często poprawa naszej sylwetki i stanu zdrowia. Te fakty mogą być dodatkowym bodźcem, żeby wytrwać w postanowieniu. Takie ćwiczenia charakteru są bardzo potrzebne w codziennym życiu. Warto zwrócić uwagę także na post mentalny – powstrzymywanie się np. od złośliwych komentarzy zwłaszcza w internecie. No i praktyki takie, jak: pomoc innym, modlitwa, praca, ofiary pieniężne na dobre cele – wyznała podczas rozmowy z Super Expressem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz