Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Powierza pozuje nago w jeziorze!

Anna Powierza pozuje nago w jeziorze!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Powierza coraz częściej dodaje fotografię na których odsłania swoje ciało. Celebrytka tym razem pokazała się kompletnie nago. Spójrzcie tylko jak prezentuje się jej ciało.

Anna Powierza przez wielu jest kojarzona z swojej roli w serialu Klan. Aktorka występuje już tam od 22 lat. Celebrytka również jest autorka książek o odchudzaniu. Gwiazda tym razem zaskoczyła swoich adoratorów w trochę inny sposób.

Celebrytka na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda na opublikowanej fotografii pozuje w jeziorze całkowicie nago. W opisie wszystko zostało wyjaśnione.

Człowiek poznaje się całe życie.
Ja siebie też. Nie dość, że poznałam.
To zszokowałam wręcz.
Totalnie zaskoczyłam.
Okazało się, że w górach lubię być naga.
Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać.
Boso, powoli wchodzić do wody.
Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem.
Do wczoraj o tym nie wiedziałam.
Aż tu nagle – strzał endorfin, radość, szczęście, miłość i jedność z całym wszechświatem, spokój w duszy i w głowie, bo wszystkie problemy nagle zniknęły.
Byłam kompletna i na swoim miejscu. Niczego się nie wstydziłam i niczego mi nie brakowało.
Pomyśleć, że tyle doznań tylko dlatego, że zapomniałam kostiumu.
Aha. Jeszcze jedno.
Rozpoczęty sezon na morsowanie. – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Człowiek poznaje się całe życie. Ja siebie też. Nie dość, że poznałam. To zszokowałam wręcz. Totalnie zaskoczyłam. Okazało się, że w górach lubię być naga. Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać. Boso, powoli wchodzić do wody. Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem. Do wczoraj o tym nie wiedziałam. Aż tu nagle – strzał endorfin, radość, szczęście, miłość i jedność z całym wszechświatem, spokój w duszy i w głowie, bo wszystkie problemy nagle zniknęły. Byłam kompletna i na swoim miejscu. Niczego się nie wstydziłam i niczego mi nie brakowało. Pomyśleć, że tyle doznań tylko dlatego, że zapomniałam kostiumu. Aha. Jeszcze jedno. Rozpoczęty sezon na morsowanie. #mors #morsowanie #whm #tylko #ja #jezioro #góry #bieszczady #bieszczadysąpiękne #bieszczadymountains #góra #jeziorko #kąpiel #nago #natura #cisza #morse #ice #polskajestpiękna #polskakobieta #polskadziewczyna #polishgirl #polishwoman #girl #dziewczyna #kobieta #polska #sobota #jesien #jesien2019

A post shared by Anna Powierza (@aniapowierza) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Najseksowniejszy mors jakiego widziałem.
Prawdziwa kobieta, która się nie wstydzi samej siebie.

Pani tyłeczek sprawił, że przez chwilę zapomniałem o problemach.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz