Anna Powierza ze wspomnieniami ubiegłego roku

Instagram / aniapowierza

Anna Powierza jak na gwiazdę przystało zrobiła „zestawienie” ubiegłego roku. Jednak dla niej nie był tak wesoły jak dla większości…

Na swoim Instagramie dodała wpis w którym wszystko wyjaśniła. Co takiego działo się u niej w 2019 roku?!

To był trudny rok. Płakałam, zaciskałam zęby, myślałam, że pęknie mi serce. Ale również doświadczyłam tak dużo ciepła, miłości, wsparcia, jak nigdy bym nawet nie miała odwagi marzyć.

Początek roku był dla aktorki pod znakiem żałoby. Pod koniec 2018 roku zmarła jej mama, która odeszła po długiej walce z chorobą.

Powierza w opisie dodała również, że:

Poszłam na terapię i porządkując swoje myśli i uczucia odkryłam, że nie tylko jestem spokojniejsza i szczęśliwsza, ale innym zaczyna się ze mną żyć dużo lepiej. Stanęłam na nogi, stałam się silniejsza. Mądrzejsza. Cierpliwsza i wyrozumiała 😉

Opowiedziała także o swoich książkach oraz tym jaki miała zamiar wydając je:

Światło dzienne ujrzała moja kolejna książka, a dwie poprzednie zbierają dobre recenzje. Ale co dużo ważniejsze – pomagają tysiącom dziewczyn wybrnąć z sytuacji takiej, w jakiej ja sama znalazłam się pięć lat temu. Nie zawsze było różowo, nie zawsze dawałam radę, nie zawsze byłam z siebie dumna. Ale nie cofnęłabym czasu. Mimo błędów, niczego nie żałuję, bo starałam się jak najbardziej mogłam!

Również tak jak Anna życzymy Wam jeszcze raz wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Życzę Wam, byście przeżyli piękny rok, abyście mieli dużo miłości, przede wszystkim – do siebie! Sobie też tego życzę. Mam wrażenie, że wtedy wszystko inne od razu jakoś się układa.

 

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version