Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Skura pokazała zdjęcie po wypadku!

Anna Skura pokazała zdjęcie po wypadku!

od Damian Kowal
Reklama
Anna Skura na swoich mediach społecznościowych pokazała drastyczne zdjęcie po wypadku. Co takiego się stało?!

Na zdjęciu widzimy poparzone nogi gwiazdy. Jak sama przyznała dwa miesiące temu w jej domu doszło do tragedii. Blogerka rok temu została mamą ślicznej córeczki. Niestety Melody przez przypadek wylała na Annę kubek wrzącej herbaty. Konsekwencje tego są straszne. Anna Skura napisała:

Rok temu na świat przyszedł malutki promyczek słońca, który zamieszkuje nasze życie. Melody kończy dziś roczek i jeśli chcielibyście jej podarować prezent możecie to zrobić czytając do końca. O tym jak jedna chwila może na zawsze zmienić życie. Każdego roku w Polsce oparzeniom ulega od 200 do 300 tyś. osób.75% to dzieci do 3 r. życia a 90% wypadków dzieje się domu.23 czerwca w niedzielny poranek trzymając malutką Melody na kolanach jadłam śniadanie. Tego dnia mój mąż zrobił mi herbatę, wyjątkowo w większym kubku. Ale nie wypiłam jej nigdy. Małe rączki Melody siedzącej na moich kolanach strąciły całą zawartość wprost na moje nogi. Ból był ogromny, ale wtedy jeszcze tego nie czułam. Moje serce zamarło, bo wiedziałam, że oparzeniu mogła ulec Melodyjka. Jedna chwila, mogła na zawsze zmienić życie nasze i naszego dziecka. Mieliśmy”szczęście”, płyn wylał się tylko na mnie”.

Na szczęście po oparzeniach nie ma już prawie śladu. Rany zagoiły się bardzo szybko. Blogerka postanowiła jednak opowiedzieć historię ku przestrodze innym.

Od czasu, kiedy wstawiła informację o poparzeniu napisało do niej wiele osób. Szczególnie zwróciła uwagę na historię Mateusza. Chłopczyk stracił w pożarze bliskich, a teraz sam walczy o życie i ma poparzone 60% powierzchni ciała. Anna poprosiła swoich obserwatorów o wsparcie dla niego. Dzięki fanom Anny udało się zebrać ponad 115 tysięcy złotych.

Gratulujemy wspaniałego wyniku!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI 🧿 (@whatannawears)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz