Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Skura poparzona ! Została oblana wrzątkiem

Anna Skura poparzona ! Została oblana wrzątkiem

od Karolina Melon
Reklama
Anna Skura podczas porannego śniadania doznała poważnego wypadku.

Gdy usiadła do stołu by zjeść śniadanie w towarzystwie swojego męża Anna Skura trzymała na kolanach swoją maleńką córeczkę. Jej mąż przygotował dla niej ogromny kubek gorącej herbaty.W pewnym momencie córeczka Melody ściągnęła  kubek na kolana mamy. Niestety nogi Anny zostały poparzone . Na szczęście małej Melody nic się nie stało.

Anna postanowiła podzielić się z nami swoją historią.

“23 czerwca w niedzielny poranek trzymając malutką Melody na kolanach jadłam śniadanie. Tego dnia mój mąż zrobił mi herbatę, wyjątkowo w większym kubku. Ale nie wypiłam jej nigdy. Małe rączki Melody siedzącej na moich kolanach strąciły całą zawartość wprost na moje nogi. Ból był ogromny,ale wtedy jeszcze tego nie czułam. Moje serce zamarło, bo wiedziałam, że oparzeniu mogła ulec Melodyjka. Jedna chwila, mogła na zawsze zmienić życie nasze i naszego dziecka. Mieliśmy „szczęście”, płyn wylał się tylko na mnie. Dziś po 2 miesiącach już o tym nie pamiętam, choć odsuwanie gorących rzeczy będzie już zawsze moim nawykiem – napisała Skura.

Gwiazda opowiedziała o tragedii między innymi po to ,aby uświadomić ludziom ile osób jest ofiarami oparzenia.
Zaapelowała o pomoc dla chłopca ,który jest taką ofiarą ma na imię Mateusz.

“Was tez proszę o większą uwagę. Przez te tygodnie, gdy moje nogi się goiły, usłyszałam od Was setki historii, często ze smutnym zakończeniem. Poznałam też historię Mateusza i od tego czasu nie mogę przestać o nim myśleć. On nie miał tyle szczęścia. Bliscy chłopca w wyniku pożaru domu umierali dzień po dniu, najpierw mama, potem brat bliźniak, siostrzyczka i tata. A Mateusz ma poparzone 60% ciała i czekają go lata rehabilitacji. Po raz pierwszy to ja chce Was prosić o wsparcie. Miłość Mateuszowi zapewnią dziadkowie, my możemy jedynie zapewnić pomoc finansową.

Anna Skura wpadła na wspaniały pomysł.

M

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz