Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Skura skomentowała cukiernie Magdy Gessler!

Anna Skura skomentowała cukiernie Magdy Gessler!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Skura ostatnio podczas zimowego spaceru postanowiła odwiedzić w celu zakupu faworek do cukierni Magdy Gessler. Gwiazda gdy zobaczyła rachunek przeżyła szok. O tym wszystkim opowiedziała na swoim instagramie.

Anna Skura jest bardzo popularna infulencerką. Celebrytce największą popularność przyniósł udział w programie Agent- Gwiazdy. Ania jest również bardzo aktywną osobą na swoim instagramie. Aktualnie jej profil obserwuje prawie 400 tysięcy osób. Kilka dni temu podzieliła się z nimi jaki przeżyła szok gdy zauważyła rachunek po wyjściu z jednej cukierni Magdy Gessler.

Anna na swoim instastory opowiedziała o tym jak wybrała się, do jednej z wielu cukierni Magdy Gessler. Warto dodać, że o tej cukierni było już głośno przez ceny przed świętami. Wtedy za świąteczny makowiec trzeba było zapłacić 110 zł. Ania opowiedziała ile zapłaciła ostatnio za pudełko faworków.

Miałam taką ochotę na faworki, mimo że nie jestem wcale słodyczowa. I jak zobaczyłam rachunek to SZOK. Czy ja się nie znam? Czy to możliwe, że pudełko faworków kosztuje 60 zł? – zdradziła na swojej relacji.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz