Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Skura trenuje z malutką córeczką!

Anna Skura trenuje z malutką córeczką!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Skura ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się nagraniem na którym trenuje jogę z swoją córka. Zamieszczone nagranie rozbawiło do łez nie jednego. Spójrzcie sami jak cudnie to wygląda.

Anna Skura na swoim instagramie jest bardzo aktywna osoba. Celebrytka na swoim profilu bardzo chętnie chwali się swoim życiem prywatnym. Tym razem pokazała wspólny trening ze swoją córka.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym nagraniem. Celebrytka na opublikowanym nagraniu ćwiczy ze swoją córka.

Yoga time
Z cyklu moje ulubione: oczekiwania vs. rzeczywistość. Przesuńcie w bok.
.
Która z Was ma tak Mamusie?
MELODY czeka na serduszko od Was, więc stuknij dwa razy w zdjęcie – czytamy w opisie.

 

View this post on Instagram

Yoga time ✨🌺🙏🏾🌺✨ Z cyklu moje ulubione: oczekiwania vs. rzeczywistość. Przesuńcie w bok. . Która z Was ma tak Mamusie? MELODY czeka na serduszko od Was, więc stuknij dwa razy w zdjęcie ☺️❤️ . PS. Przy okazji, bo tyle dostaje pytań, gdzie można dostać videbooki z ćwiczeniami. Przepraszam byłam pewna, że już tyle razy o tym mówiłam, że każdy wie 😅😅 Znajdziecie je na www.whatannawears.com/sklep w zakładce sklep. Macie też ostatnie dni na zakupienie VIDEBOOKA cz.2 w cenie promocyjnej🔥 49 zł. Znajdziecie tam super dodatek o medytacji ( taki step by stro🙏🏾) Mam nadzieje, że Wam się przyda ❤️ . #yogabali #balilife #bali🌴 #motheranddaughtergoals #yogababy #balibody

A post shared by Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) on

Warto wspomnieć, że gwiazda już wiele razy zachęcała do ćwiczeń.

Nie potrzebujecie sprzętów w domu, wystarczy mata/ręcznik + dobre chęci i butelki z wodą. Możecie to nazywać kultem ciała, ja wolę „w zdrowym ciele zdrowy i szczęśliwy duch – zdradziła jakiś czas temu.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Jejku jaka ona słodka, jesteście cudowne
Najsłodsze dziecko na świecie

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz