Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Starmach dodała urocze zdjęcie!

Anna Starmach dodała urocze zdjęcie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Starmach na swoim instagramie pochwaliła się kolejny uroczym zdjęciem z swoją córka. Gwiazda w opisie swojego wpisu postanowiła się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Celebytka podzieliła się naprawdę ciekawymi informacjami.

Anna Starmach w zeszłym roku została pierwszy raz matką. Gwiazda bardzo dobrze odnalazła się w nowej roli. Dziś na swoim instagramie postanowiła trochę podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa.

Celebrytka na swoim instagramie pochwaliła się na instagramie nowym zdjęciem. Gwiazda na opublikowanej fotografii pozuje z swoim dzieckiem. Internauci w komentarzach bardzo miło odebrali dodaną fotografię.

Kiedy po 12 godzinach w pracy Kiedy po 4 godzinach w podróży Kiedy po kwadransie biegu z dworca. Kiedy ściskam swoją córkę… Zmęczenie znika, pojawia się ten błogi spokój i jest tak ciepło, i dobrze. I te małe rączki, które mnie obejmują, i ta główka, która zasypia mi na ramieniu… MOJE WSZYSTKO – czytamy w opisie fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Piękne uczucie. A tu niedługo roczek będzie :). Pozdrawiam.

Najwspanialsze chwile

Uroczo cudnie

To jest najpiękniejsze uczucie Pani Aniu

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Ania Starmach o zachowaniu Damiana Kordasa! Czym ją zaskoczył?! - Begio.pl 18 stycznia 2020 - 17:13

[…] Ania Starmach skomentowała zachowanie Damiana Kordasa. Czym zaskoczył ją zwycięzca programów takich jak: “MasterChef”, “Agent Gwiazdy” czy “Taniec z Gwiazdami”? […]

Napisz

Zostaw komentarz