Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Stelmaszczyk z bardzo szczerym wyzwaniem!

Anna Stelmaszczyk z bardzo szczerym wyzwaniem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Stelmaszczyk przez większość jest znana jako Ania z “Rolnik szuka żony”. Gwiazda ostatnio zebrała się na bardzo szczere wyznanie. Okazuje się, że sama wychowuje swojego syna.

Anna Stelmaszczyk wystąpiła w 6 edycji programu Rolnik Szuka Żony. Gwiazda Ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Celebrytka podczas rozmowy z magazynem Dobre rady opowiedziała trochę o relacji jaka łączy ją z Jakubem oraz o swoich trudach rodzicielstwa.

Anna na początku wyznała, że samotne macierzyństwo to bardzo duży trud. Gwiazda stara w dalszej części dodała, że stara się wychować swojego syna najlepiej jak tylko może.

Zostałam samotną mamą, musiałam sobie jakoś radzić. Ale trzeba powiedzieć, że my kobiety mamy ogromną siłę, zwłaszcza jeśli chodzi o nasze dzieci. W takich sytuacjach poznajemy lepiej siebie, swoje możliwości, widzimy, ile dajemy radę znieść. Rozstanie z ojcem mojego synka pokazało mi, jak wiele rzeczy jest kruchych, nietrwałych. Dlatego trzeba się cieszyć każdą chwilą, tym co mamy. Dzisiaj wiele dzieciaków, gdy dostaje prezenty, od razu sprawdza, ile kosztowały. Radość uzależnia się od wartości materialnej. Nie chcę, by mój syn tak robił. Dlatego pokazuję mu swoim przykładem, jak cieszyć się drobiazgami.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz