Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Wendzikowska jak zawsze wyglądała świetnie

Anna Wendzikowska jak zawsze wyglądała świetnie

od Karolina Melon
Reklama
Anna Wendzikowska do pracy wstaje bardzo wcześnie, ale dla niej nie jest to problem do narzekania. Wręcz przeciwnie widzi same plusy. Potrafi się zachwycać pięknym wschodem słońca. Z powodu wczesnej pory dziennikarka zdradziła, że często ubiera się po ciemku, ponieważ domownicy śpią. Jej dzień zaczyna się o 5.30 dla większości to środek nocy. Jednak fani są zachwyceni jej ostatnią stylówką.

“kiedy wstaniesz o 5.30, żeby być gościem w pierwszym temacie dnia w @dziendobrytvn i Świat ci się odwdzięcza takim pięknym „nadwiślańskim świtem” dzisiaj rozmawialiśmy o fenomenie Jamesa Bonda z okazji premiery trailera najnowszej części przygód Agenta 007.. ale widzimy się oczywiście również w piątek będzie o Edwardzie Nortonie i jego najnowszym filmie „Morherless Brooklyn” #dziendobry #filmowo #onair #morningshow sweter @hm spódnica @loriini.pl buty @badurapl

 

Jeżeli się ma dobry gust to można ubierać się z zamkniętymi oczami. Nie jeden raz dziennikarka udowodniła, że potrafi nas zaskoczyć oczywiście pozytywnie.  Fani dziennikarce nie szczędzili miłych komentarzy.

“O każdej godzinie wyglądasz zjawiskowo!

“Chciałbym tak wyglądać o 5.30 rano

“Elegancko Pani wygląda

Anna Wendzikowska jak zawsze wyglądała świetnie

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz