Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Wendzikowska na spacerze z córkami!

Anna Wendzikowska na spacerze z córkami!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Wendzikowska pochwaliła się kolejny zdjęciem z swoimi córeczkami. Celebrytka dodała fotografię z jesiennego spacerku. Jej stylizacja nie wszystkim się spodobała w komentarzach przez to powstała mała burza.

Anna Wendzikowska na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Gwiazda bardzo chętnie pokazuje swoje życie prywatne. Tym razem na swoim profilu pochwaliła się zdjęciem z spaceru z swoimi córkami. Celebrytka na dodanym zdjęciu pozuje w spodiach które odsłaniają jej kostki. Jednej internaucie się to nie spodobało.

liście szeleszczą, listopadowy wiatr smaga po kostkach (ale co poradzę, uwielbiam trampeczki i gołe kosteczki nawet zimą), słońce na szczęście świeci, więc nie jest źle jedna płacze, bo nie chce siedzieć w wózku, a druga płacze, bo nie chce iść na nóżkach i ciągle pyta: mamo, a dlaczego Tośka ma lepiej? I cóż tu odpowiedzieć? ? na szczęście buty mam wygodne uwielbiam te nasze wspólne spacery, choć to jeden wielki chaos jak jest u was? – czytamy w opisie.

W komentarzach jedna internautka postanowiła skomentować jej odkryte kostki.

Kosteczki całkiem gołe, bez rajstop? Kiedyś niektóre dziewczyny były bardzo modne i chodziły w zimie z gołymi brzuchami, wszyscy patrzyli na nie z politowaniem

Ania bardzo szybko jej odpowiedziała.

Brzuch muszę mieć zakryty i szyję też, ale w nogi mi nie zimno. Oczywiście do czasu

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz