Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Wendzikowska o urokach łączenia pracy z macierzyństwie! Jak sobie z tym radzi?!

Anna Wendzikowska o urokach łączenia pracy z macierzyństwie! Jak sobie z tym radzi?!

od Damian Kowal
Reklama
Anna Wendzikowska wypowiedziała się na temat macierzyństwa i łączenia go ze sprawami zawodowymi. Czy daje sobie z tym radę?

Przypomnijmy, że Ania jest mamą dwóch córek. To dla nich prezenterka podporządkowuje wszelkie sprawy zawodowe. Dzięki możliwości łączenia życia prywatnego z zawodowym Anna jest z córeczkami niemal za każdym razem.

Jak po urodzeniu dwóch córek odnalazła się Ania i czy musiała przez to zmienić swe nawyki?

To jest trochę tak, że nie ma wyjścia. Przychodzi taki etap, że ma się rodzinę i ma się dzieci, a żyć trzeba dalej. To tak, jak w pewnym momencie trzeba było zacząć chodzić do szkoły i wstawać o 6 rano, potem do pracy i jakoś się do tego przystosować. A teraz są dzieci i to jest cudowny moment życia, ja uwielbiam być mamą i spędzać czas ze swoimi córkami. Dla mnie to jest ogromna wartość dodana. Sekret polega na tym, że ja z wielu rzeczy zrezygnowałam. Ale to nie była taka rezygnacja: „jejku, jak mi ciężko, że już nie wychodzę wieczorami, albo, że tak dużo nie pracuję i nie latam”. Po prostu przyszedł pewien etap życia, kiedy zrobiłam to z pełną świadomością i w taki poczuciu spełnienia. Już się napracowałam, nalatałam.

Czy zatem musiała zrezygnować ze swoich pasji?!

Nadal to robię, bo moja praca jest moją pasją i ją uwielbiam, ale robię już dużo mniej. Wynika to z tego, że równie dużą przyjemność sprawia mi przebywanie z dziećmi i wychowywanie ich. Kompletnie bez żalu trochę z pracy zrezygnowałam.

Anna zdradziła w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl, że podzieliła życie na cztery sfery. Wszystkie z nich są dla niej równie ważne i poświęca im duże ilości czasu:

Czas dla siebie, zarówno w wymiarze duchowym, jak i fizycznym, to taki moment, żeby przeczytać książkę, porobić coś fizycznego. Pójść na siłownię, do kosmetyczki czy na masaż. To są też ważne sprawy te sfery życia, a czwarta to jeszcze związek i przyjaciele. Sfera rodzinna, sfera zawodowa, sfera osobista i sfera towarzysko-związkowa to są wszystko bardzo ważne rzeczy i trzeba na każdą z nich znaleźć czas, czyli po prostu równowaga.

Najważniejsze, aby łączyć swoje sprawy tak, aby na wszystko mieć czas i móc się tym cieszyć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz