Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Wendzikowska odtworzyła scenę z “Notting Hill”!

Anna Wendzikowska odtworzyła scenę z “Notting Hill”!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Wendzikowska kolejny raz potwierdziła jaką jest romantyczką. Gwiazda swoim ostatnim zdjęciem zaskoczyła wszystkich fanów.

Anna Wendzikowska jest bardzo współczesną gwiazdą. Celebrtyka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej instagram, który aktualnie śledzi ponad 430 tysięcy osób. Dziennikarka regularnie chwali się na nim swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem jednak przygotowała dla nich małą niespodziankę. Prezenterka postanowiła odtworzyć bardzo romantyczną scenę z filmu “Notting Hill”.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje z swoim ukochanym. Gwiazda wraz z nim odwzorowała scenę z komedii romantycznej Notting Hill. Dziennikarka w opisie zdradziła, że kocha ten film.

Właśnie obejrzałam “Notting Hill” po raz chyba 1544 i przypomniało mi się to zdjęcie wzorowane na ostatniej scenie tego filmu, które bardzo chciałam mieć, bo kocham ten film. Nowych zdjęć nieustannie brak.- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Wasza bajka ma szczęśliwe zakończenie.

Jejku też właśnie obejrzalam piękna historia I zdjęcie rzeczywiscie woow

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz