Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Wendzikowska opiekuje się córeczką po operacji

Anna Wendzikowska opiekuje się córeczką po operacji

od Karolina Melon
Reklama
Anna Wendzikowska jest szczęśliwą matką dwóch ślicznych córeczek. Niestety starsza Kornelia 4-latka od urodzenia ma wadę wzroku. Dziewczynka przeszła właśnie kolejną operację. Mama opublikowała zdjęcie ze szpitala na, którym obejmuje starszą Kornelie natomiast młodsza Antosia bawi się w nogach gwiazdy. Dziennikarka mimo sporych obowiązków zawodowych po raz kolejny udowodniła, że potrafi połączyć swoją karierę  z opieką nad córeczką. Jej poświęcenie można obserwować na Instagramie gdzie jest mnóstwo zdjęć z córeczkami. To właśnie z informacji podanych na profilu wiadomo, że Kornelia przeszła kolejną operację, która się udała. Córeczka gwiazdy jest już w domu pod opieką mamy co możemy zobaczyć na załączonym obrazku z krótkim opisem:

“Moja kochana córeczka, moja fajterka. Mamy za sobą kolejną operację oczu… Dochodzimy do siebie w domu… Dziękujemy – napisała dziennikarka.

 

Materiały prasowe

Jak zawsze na fanów można liczyć więc pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy.

Dużo sił dla małej wojowniczki.

Zdróweczka dla córeczki.

Trzymam kciuki za córcię – piszą internauci.

 

Wszystkiego dobrego dla córci, zdrówka i radości . Moja córka też miała operację oczka i chyba jeździmy na konsultację do tej samej pani doktor z Krakowa E. W .

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz