Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Wendzikowska pochwaliła się bardzo odważnym zdjęciem!

Anna Wendzikowska pochwaliła się bardzo odważnym zdjęciem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Wendzikowska kolejny raz odegrała scenę z pewnego filmu. Tym razem dziennikarka zainspirowała się sceną z filmu “Pretty Woman”, która toczyła się w wanie. Na jej profilu ukazało się bardzo odważne zdjęcie.

Anna Wendzikowska przez sytuację która aktualnie panuje na świecie izoluje się w swoim domu. Jednak nie oznacza to, że gwiazda narzeka na nadmiar wolnego czasu. Dziennikarka w tym wolnym czasie stara się odszukać odrobinę radości. To właśnie przez to na jej instagramie ukazują się serie filmowych zagadek. Całkiem niedawno celebrytka przebrała się za bohaterkę “Pulp Fiction”. Tym razem przygotowała coś bardzo odważnego.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w wannie całkowicie naga. Warto dodać, że stylizacja całego zdjęcia została odtworzona z filmu “Pretty Woman”.

Dziś u mnie nadal spadek formy psychicznej. Poprawiam sobie humor szukając rozpraszaczy. Odtwarzam kolejne filmowe sceny. Czy wiecie, do czego nawiązuje to zdjęcie? Podpowiem Wam, że specjalnie kupiłam walkmana przez Internet. Nie działa, ale jest żółty, a to w tej scenie kluczowe- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz