Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Wendzikowska pozuje razem z córka!

Anna Wendzikowska pozuje razem z córka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Wendzikowska aktualnie przebywa w Barcelonie. Gwiazda bardzo chętnie relacjonuj swój pobyt na instagramie. Dziś pochwaliła się słodkim zdjęciem z swoją córką.

Anna Wendzikowska jest bardzo aktywna osobą na swoim instagramie. Celebrytke obserwuje już ponad 400 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Dziś pochwaliła się wspólnym zdjęciem z swoją córka na tle pięknej Barcelony.

Anna Wendzikowska na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje na tle cudownej Barcelony. Warto dodać, że gwiazda nie pozuje sama jest z nią jej córeczka. Spójrzcie tylko jak się prezentują razem.

to moje dziecko? Takie duże??? szok, czas płynie strasznie szybko trzeba się cieszyć każdą chwilą, kochani! Bo nie wiadomo, kiedy nas nie będzie.. jak to powiedział Ricky Gervais podczas ceremonii rozdania Złotych Globów (kocham go!): we’re all gonna die soon. And there’s no sequel.. taką miałam dzisiaj słodko-gorzką myśl i chciałam się nią z Wami podzielić.. dobrego dnia, kochani! – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz