Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Wendzikowska pozuje w objęciach mężczyzny!

Anna Wendzikowska pozuje w objęciach mężczyzny!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Wedzikowska aktualnie wypoczywa na Bahamach. Na swoim instagramie opublikowała fotografie na której pozuje w wodzie pełnej rekinów. Jednaka nie było to jedyne zdjęcie na drugiej fotografie pozowała w objęciach mężczyzny.

Anna Wendzikowska wiele razy już nas zaskoczyła na swoim instagramie. Jednaka tym razem zrobiła to za pomocą jednego wpisu, aż dwukrotnie. Celebrytka do dodanego wpisu dodała również obszerny opis.

BOOM shakalaka  #babysharkdududu musiałam to zrobić  one w odróżnieniu do świń w ogóle mnie nie przerażały.. w 2007 robiłam nurkowanie z karmieniem rekinów, zresztą również na Bahamach  to były ogromne żarłacze karaibskie i było ich ze 40.. więc te milutkie rekiny wąsate to był pikuś.. całkiem sympatyczne i takie przyjemne w dotyku #nursesharks #exuma #bahamas #mycrazyadventures #traveladdict PS. Dla wszystkich zatroskanych o mnie  nie, nie podróżuję sama.. choć uważam, że samotne podróże też mają swój urok  jak czegoś nie widać na IG, to nie zawsze znaczy, że tego nie ma

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz