Anna Wendzikowska zajęła miejsce Kingi Rusin

 

Anna Wendzikowska zajęła miejsce Kingi Rusin. To ona tym razem będzie relacjonować wydarzenia z Los Angeles. Jej wywiady z gwiazdami będzie można zobaczyć w Telewizji TVN. Obecnie jest już na miejscu i ma za sobą pierwsze rozmowy z twórcami „Bożego Ciała”. Swoim materiałem pochwaliła się na Instagramie  oraz dodała, że jest bardzo podekscytowana.

„Od rana nagrywaliśmy wywiady z twórcami „Bożego ciała” w Avalon Hotels w Beverly Hills… Potem wysyłka materiałów, odbiór akredytacji i pierwsze kroki na czerwonym dywanie przy Dolby Theatre… Atmosfera mi się udziela! Jestem absolutnie zachwycona, że tu jesteśmy! – napisała.

Instagram/aniawendzikowska

Fanki zachwycone zmianą, ale nie koniecznie będzie z ich komentarzy zadowolona Kinga Rusin.

„Należały się Pani te Oscary. Lubię Rusin, ale to Pani całe życie… Gratuluję szefom decyzji – piszą fanki.

Warto jednak dodać,że dziennikarki nie zabraknie na gali. Tym razem jak sama zdradziła będzie miała więcej czasu ponieważ jej wyjazd  jest prywatny.

„Oskary! Gala! Najwybitniejsi przedstawiciele światowego kina! Już w piątek lecę do Los Angeles by przeżywać to na miejscu. To mój rytuał! Tym razem mam więcej czasu na cudowne spotkania i imprezy do białego rana, bo nie w pracy! Postaram się relacjonować na insta to, co będzie można – napisała Kinga Rusin na Instagamie.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version