Reklama
Strona głowna Gwiazdy Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę!

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Antek Królikowski po rozstaniu z Julią Wieniawą długo nie mógł się podnieść. Ona za to bardzo szybko pocieszyła się w ramionach innego. Obecnie aktorka jest w związku z przystojnym muzykiem i jurorem z programu rozrywkowego “Voice Kids” – Baronem. W mediach mówiło się o tym, że Antek nie może zapomnieć o Wieniawie i bardzo za nią tęskni.

Z perspektywy czasu chyba wszystko się zmieniło, bowiem jak się okazuje Królikowski znalazł nową miłość. Za pośrednictwem Instagrama pochwalił się zdjęciem z tajemniczą towarzyszką, z którą wybrał się w podróż do Budapesztu. Oczywiście przez jakiś czas postanowił nie pokazywać jej twarzy i zachować jej wizerunek tylko dla siebie.

Antek Królikowski pokazał swoją wybrankę

Długo to jednak nie trwało, ponieważ zabrał swoją wybrankę na galę bokserską, na którą go zaproszono.

Antek został zaproszony przez komika Piotra Szumowskiego, który brał udział w walce.

Jak podaje informator Super Express Antek bardziej skupiał się na ukochanej niż na walkach bokserskich. Co chwilę ją obejmował, nie zabrakło również namiętnych pocałunków.

Na gali odbyły się także walki prawników. Dziewczyna Antka mogła oglądać zmagania swoich kolegów po fachu, bowiem sama jest związana z branżą prawniczą. Jednak nie była nimi zainteresowana, wolała popatrzeć na swojego partnera.

Czy to znaczy, że Antek Królikowski wreszcie zapomniał o Julii Wieniawie?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz