Reklama
Strona głowna Gwiazdy Apoloniusz Tajner komentuje rozstanie swojej córki z Michałem Wiśniewskim!

Apoloniusz Tajner komentuje rozstanie swojej córki z Michałem Wiśniewskim!

od Damian Kowal
Reklama
Apoloniusz Tajner zabrał głos w sprawie rozwodu jego córki z Michałem Wiśniewskim. Co powiedział o roli ojca i jak układały mu się relacje z Michałem?

Przypomnijmy, że na początku ubiegłego roku Dominika Tajner dowiedziała się, że Michał Wiśniewski złożył wniosek o rozwód. Kobieta była wtedy bezsilna, gdyż nic nie wskazywało na taki rozwój akcji. Sprawa rozwodowa przebiegła bardzo sprawnie, i każde z nich mogło na nowo ułożyć swoje życie.

Apoloniusz przyznał, że jego córka może na niego liczyć w ciężkich chwilach. Powinna jednak najpierw sama uporać się ze swoimi problemami.

Zawsze miałem z dziećmi bardzo dobre relacje i one są nadal dobre. Na moje mentalne i psychologiczne wsparcie, jako rodzica, mogą liczyć, natomiast mają też swoje życie i jeżeli w tym życiu zdarzają się jakieś rzeczy, to muszą same za tym odpowiadać. Takie są nasze relacje. Ojcem jest się zawsze. Dzieci muszą wiedzieć, że mają ojca, a ojciec musi je kochać. Dzieci kochać takie, jakimi one są.

Ojciec Dominiki nie ma złego zdania o Michale. W rozmowie z jastrzabpost.pl rozpad ich małżeństwa obwinia show biznes.

Michał był bardzo dobrym zięciem. To świetny facet. Natomiast jest człowiekiem z wielkiego show-biznesu i to na pewno nieco komplikuje sprawę, jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie.

Za każde z nich trzymamy mocno kciuki!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dominika Tajner (@dominika_tajner)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz