Reklama
Strona głowna Gwiazdy Apoloniusz Tajner o tym jak odnajduje się w roli ojca

Apoloniusz Tajner o tym jak odnajduje się w roli ojca

od Damian Kowal
Reklama
Apoloniusz Tajner opowiedział o tym jak czuje się będąc ojcem w wieku 65 lat.

Apoloniusz Tajner wraz z Izabelą Podolec zalegalizowali swój związek, a dzieli ich 37 lat różnicy. Jak więc widzicie wiek nie ma znaczenia.

W zeszłym roku na świat przyszedł ich synek. Zatem jak odnajduje się w roli 65 letniego ojca? Jak sami przeczytacie bardzo dobrze. Dzięki synowi ma więcej sił oraz energii do działania. W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl zdradził, że czuje się:

Bardzo dobrze. Syn dodał mi bardzo dużo sił. Jest tak uroczy, że czuję się doładowywany energią codziennie. To jest inne ojcostwo. Myślę, że takie bardziej świadomie. Mam na nie więcej czasu. Kiedyś to wszystko było w biegu. Dzieci dorastały, rzadko je widywałem. Wtedy budowałem swoją pozycję. W tej chwili mogę więcej czasu im poświęcić i brać udział w wychowaniu tego dziecka. To jest dopiero początek, ale świetnie się z tym czuję.

Opowiedział także o tym, w jakich obowiązkach najczęściej pomaga:

Jak jestem w domu to zajmuję się wszystkim, czyli tym samym, co żona. Od karmienia, po przewijanie, kąpiele i nocne wstawanie. Natomiast mam pracę i jak mnie nie ma to żona musi sobie sama poradzić.

Życzymy w takim razie wszystkiego dobrego!

fot. Łukasz Pieczyrak

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz