Reklama
Strona głowna Muzyka Ariana Grande tłumaczy się z odwołanego koncertu w Polsce

Ariana Grande tłumaczy się z odwołanego koncertu w Polsce

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
W czwartek polskich fanów czekało rozczarowanie, bowiem Ariana Grande z powodów osobistych musiała odwołać koncert w krakowskiej Tauron Arenie. Teraz sama zainteresowana tłumaczy się z tej decyzji.

Amerykańska gwiazda rozpoczyna niebawem trasę po Europie, fani nie mogą doczekać się, aż zobaczą swoją idolkę. Niestety nie wszyscy mogą być szczęśliwi, ponieważ jak się okazuje Ariana miała problem z trzema europejskimi miastami. Chodzi tu o Pragę, Hamburg i Kraków, ostatecznie wokalistka Pragę zdecydowała się przenieść z 8 września na 4, natomiast Hamburg z 5 września na 9 października. Polska chyba ucierpiała w tym przypadku najbardziej, bowiem pomimo starań Grande musiała odwołać koncert co niestety zasmuciło polskich fanów.

Pytana o powody odwołania koncertu odpisała jednemu z polskich fanów:

(…)Kocham Was i szczerze przepraszam, że nie byliśmy w stanie przenieść tego koncertu. Wiecie to. Nikt nie jest ignorowany, dziękuję za Waszą wyrozumiałość i wysłuchanie mnie. To działa w dwie strony. Słyszę Was i jest mi przykro, że Wam jest smutno, mi tównież jest. Kocham Was.

(…)Próbowałam przenieść do wiele razy, zajmowano się tym całymi tygodniami. Przysięgam Wam, że czuje się okropnie. Proszę, zrozumcie to.

Twitter/Ariana Grande

Wybieraliście się na koncert Ariany Grande?

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz