Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ariana Grande twarzą najnowszej kampanii jednej z najbardziej prestiżowych marek domu mody!

Ariana Grande twarzą najnowszej kampanii jednej z najbardziej prestiżowych marek domu mody!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Ariana Grande budzi zachwyt wśród fanów i projektantów mody. Młoda gwiazda charakteryzuje się wspaniałym stylem i oszałamiającymi stylizacjami. Nie potrzebuje stylistów by wiedzieć jak się ubrać by wywołać efekt WOW.

Amerykańska gwiazda ma powód do dumy, bowiem jedna z najbardziej prestiżowych marek – Givenchy ogłosiła, że zostanie ona twarzą domu mody. Popularna marka podjęła decyzję o rozpoczęciu współpracy z modą wokalistką.

Kampania jesień/zima 2019 jest odpowiednia dla Ariany, ponieważ jak twierdzi marka jest ona:

silną, niezależną kobietą ze świeżym stylem i charakterem

Podekscytowana gwiazda uznała, że to dla niej zaszczyt uczestniczyć w takim projekcie.

Jestem taka dumna, że zostałam nową twarzą Givenchy. Jest to dom mody, który zawsze podziwiałam i teraz bycie jego częścią jest dla mnie zaszczytem. Kocham te ubrania i pewność siebie jaką dają ludziom, którzy je noszą. Odzież jest nie tylko ponadczasowa i piękna ale też jestem dumna z pracy z marką, która sprawia, że ludzie celebrują to kim są i nie przepraszają za bycie tym kim chcą być.

Patrząc na to kto jest twarzą kampanii już wiadomo, że zainteresowanie marką zdecydowanie się zwiększy. Ariana Grande to marka sama w sobie, także Givenchy wiedzieli do kogo “strzelać” z propozycją współpracy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz