Reklama
Strona głowna Instagram Ariana Grande wciąż kocha Pete’a Davidsona?

Ariana Grande wciąż kocha Pete’a Davidsona?

od Marcin Karwoski
Reklama
Ariana Grande i Pete Devidson rozstali się prawie poł roku temu. Piosenkarka wciąż nie znalazła „pocieszenia” w nowym związku z innym facetem. Pete dość szybko poradził sobie z rozstaniem i znalazł już inna znacznie starsza od niego kobietę Kate Bechkinsale.

Fani są przekonani, ze Ariana Grande go ciągle kocha. Piosenkarkach na ostatnim instastories udostępniła dość zastanawiające wyznanie. Udostępniła zdjęcie dość znaczącego cytatu, którego fani zinterpretowali jednoznacznie jako tęsknotę za byłym partnerem.

„Czasami przyczyną, dla której pozwalasz komuś odejść, jest to, że nie można kogoś powstrzymać od ranienia cię. Kiedy kochasz kogoś bardzo mocno, poznajesz jego wewnętrzne demony i uświadamiasz sobie, że to one Cię ranią, bo ranią też jego. W środku niego toczy się ciągła walka, on zaś może tego nawet nie wiedzieć, dlatego walczy też z tobą. Pozwól mu odejść nie dlatego, że jesteś małostkowa czy urażona. Pozwól mu odeść dlatego, że naprawdę wierzysz, że razem znajdziecie uzdrowienie, którego tak potrzebujecie, nie będąc ze sobą i nie krzywdząc się nawzajem. Pozwolić komuś odejść nie oznacza, że już go nie kochasz czy nie dbasz. Pozwolić komuś odejść oznacza, że wybierasz wolność nad iluzję lojalności.” -tłumaczenie cytatu

Instagram-arianagrande

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz