Reklama
Strona głowna Ogólne Artur Boruc i Sara Boruc zostali rodzicami po raz 3

Artur Boruc i Sara Boruc zostali rodzicami po raz 3

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Ostatnio narodziny to jeden z najgorętszych tematów tego roku. Kolejna para powitała nowego członka rodziny.

Sara Boruc i Artur Boruc po raz trzeci zostali rodzicami. W niedzielę na świat przyszedł ich długo wyczekiwany syn Noah. Dumny tata nie zwlekając podzielił się na swoim Instagramie zdjęciem maluszka.

Jak się okazuje Sara zdecydowała się na poród w domu, a powodem tego było zwyczajnie spełnienie marzenia. Żona piłkarza nie kryła radości z faktu, że mogło się to odbyć w domowym zaciszu.

Dużym wsparciem w tym dniu był dla niej Artur Boruc, który nie opuszczał jej nawet na sekundę. Jak sama twierdzi bez bólu się nie obyło, jednak dzielnie to zniosła.

Mój superbohater Nono… Nawet nie wiem od czego zacząć..spełniło się nasze ogromne marzenie-przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku , bez zgiełku szpitala , niepotrzebnego zamętu, bez znieczulenia. Mogliśmy doświadczyć wszystkiego sto razy bardziej,dokładniej,mocniej.. Artur nie puścił mnie nawet na moment,trzymał tak mocno jakby się bał,że utonę. Nie dała bym rady bez Niego.
Inusia głaskała po głowie,mami zapaliła świeczki. Nasze córeczki też były z nami,czekając ciuchutko na spotkanie z braciszkiem. Było idealnie,perfekcyjnie,pięknie!
Nie będę udawała,że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta która go doświadczyła,ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga.
Dziś już go nie pamietam.. Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia.

Dumni rodzice i ich słodki syn. Gratulujemy!

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz