Reklama
Strona głowna Gwiazdy Artur Boruc na kwarantannie!

Artur Boruc na kwarantannie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Okazuje się, że Artur Boruc jest kolejny sportowcem, który został poddany kwarantannie. Klubu AFC Bournemouth wydał oficjalnej oświadczenie w tej sprawie.

Całkiem niedawno w mediach ukazała się informacja o Sarze Boruc, która miała wszystkie objawy koronawirusa. Dziś dowiedzieliśmy się, że jej mąż również ma wszystkie objawy. Jednak on został od razu podany kwarantannę. Teraz o tym wszystkim poinformował jego klub, który wydał oficjalne oświadczenie.

O tym, że Artur Boruc został poddany kwarantannie mogliśmy się dowiedzieć przez oświadczenie, które wydał jego klub. W organizmie bramkarza na ten moment nie została stwierdzona obecność koronawirusa. Jednak służby postanowiły objąć go kwarantanną.

Bramkarz Artur Boruc i czterech członków sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny zostało odizolowanych zgodnie z wytycznymi. Jest to środek ostrożności, ponieważ na tym etapie u żadnego z nich nie został potwierdzony koronawirus – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Warto dodać, że nie jest to pierwszy przypadek gdzie polski sportowiec został objęty kwarantanną. Idealnym potwierdzeniem tego jest Wojciech Szczęsny, który na swoim instagramie ostatnio również zdradził, że jest objęty kwarantanną.

Wszystko zostało już powiedziane, ale mam dla was krótkie przypomnienie. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujecie, bądźcie odpowiedzialni. Pamiętajcie, że wasze działania wpływają na innych. Nie lekceważcie tego wirusa. Nasze odpowiedzialne działania mogą zrobić wielką różnicę na świecie i uratować życie tysięcy ludzi. ZOSTAŃCIE W DOMU -pochwalił się Szczęsny.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz