Reklama
Strona głowna Ogólne Arturo Vidal odejdzie z Barcelony?

Arturo Vidal odejdzie z Barcelony?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Arturo Vidal nie jest zadowolony ze swojej pozycji w Barcelonie w tym sezonie. Zawodnik stwierdził, że jeśli nie będzie ważną częścią drużyny, odejdzie z Camp Nou. Do transferu mogłoby już dojść nawet zimą.

Arturo Vidal nie należy w tym sezonie do podstawowych zawodników Barcelony. Chilijczyk zagrał w lidze hiszpańskiej w dziewięciu meczach, zdobył w nich cztery gole, ale tylko trzy razy zaczynał spotkania La Liga od pierwszej minuty. W Lidze Mistrzów jest podobnie: trzy występy po wejściu z ławki, tylko raz w podstawowym składzie. Vidal nie może się z tym pogodzić. W rozmowie z hiszpańskimi mediami przyznał, że nie wyklucza odejścia z Barcelony. “Chciałbym tu być zawsze, ale muszę być obiektywny i żyć z dnia na dzień. Jeśli w grudniu lub po zakończeniu sezonu nie będę czuł się tu ważny, będę musiał znaleźć rozwiązanie i poszerzyć horyzonty, aby tak się poczuć” – stwierdził chilijski pomocnik.

Vidal skomentował także ostatnie występy swoich kolegów. Uczynił to w dość krytyczny sposób. “Jeśli chcemy wygrać Ligę Mistrzów, musimy poprawić swoją grę. Także pod względem fizycznym” – dodał.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz