Reklama
Strona głowna Gwiazdy Asia Jarmołowicz pochwaliła się nowym zdjęciem z synkiem!

Asia Jarmołowicz pochwaliła się nowym zdjęciem z synkiem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Asia Jarmołowicz całkiem niedawno została mamą. Celebrytka urodziła słodkiego synka którego nazwała Józef. Teraz gwiazda an swoim instagramie pochwaliła się fotografią z synkiem. Spójrzcie tylko jak cudownie razem wyglądają.

Miesiąc temu na świat przyszło pierwsze dziecko Asia Jarmołowicz. Gwiazda wraz z swoim wybrankiem Janem Królikowskim wybrali dla niego imię Józef. Celebrytka tego dnia opublikowała słodka fotografię w której napisała.

Kochani, kochanieńcy, kochaniutcy! Mamy to! W czwartek w nocy razem z Jankiem zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy, i najsłodszy na świecie. Dziś wróciliśmy do domku. Z tej okazji, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie przez dziewięć miesięcy mojej ciąży, a także wspaniałej ekipie pracowników szpitala im. Świętej Rodziny, którzy sprawili, że czułam się podczas pobytu tam jak w domu. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI

Od tamtego momentu gwiazda regularnie wstawia na swoim instagramie zdjęcia małego. Tym razem celebrytka pochwaliła się wspólna fotografią. Spójrzcie tylko jak słodko razem wyglądają.

Moja miłość – czytamy w opisie dodanej fotografii.

View this post on Instagram

#mylove ♥️

A post shared by Joanna Jarmołowicz (@asiajarmolowicz) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz