„Atlanta” całkowicie się zmieniła w zwiastunie ostatniego sezonu

Źródło obrazu: YouTube user FX Networks

„Atlanta” wraca do swoich korzeni na czwarty i ostatni sezon serialu, ale nie wszystko jest tak, jak zostawiliśmy je z powrotem w mieście. FX udostępniło zwiastun czwartego sezonu 2. Wygląda na to, że Earn (Donald Glover), Paper Boi (Brian Tyree Henry), Darius (LaKeith Stanfield) i Van (Zazie Beetz) mieli nadzieję powrócić ze swoich europejskich poszukiwań, aby zobaczyć swoje rodzinne miasto bez zmian, ale oczywiście tak nie jest. „Atlancie” udaje się posypać dziwnymi i niezręcznymi nowymi spotkaniami, jak tylko serial może. Wbrew pozorom znajome twarze jak wujek Earna Willy (grany przez Katt Williams), to jasne, że Atlanta nie jest taka, jak kiedyś.

Doceniany przez krytyków dramat zakończy się we wrześniu po czwartym sezonie. 22 lipca FX opublikowało Krótki film zapowiadający premierę ostatniego sezonu przed potwierdzeniem daty premiery w nowym zwiastunie.

Wiadomości o ostatnim sezonie „Atlanty” rozeszły się zaledwie miesiąc przed powrotem trzeciego sezonu serialu. Według zapowiedzi przewodniczącego FX Johna landgrafa w Stowarzyszeniu krytyków telewizyjnych sieci w lutym. 17, „czwarty i ostatni sezon ma zadebiutować w ten sam sposób tej jesieni,” z epizodami uderzającymi Hulu dzień po ich emisji NA FX, Variety poinformował.

Według Deadline ’ a,” Atlanta ” kręciła sezony 3 i 4 z powrotem do tyłu podczas długiej przerwy poza anteną. Fani „Atlanty” domagali się powrotu serialu 24 marca po zakończeniu drugiego sezonu w maju 2018 roku. Serial otrzymał 25 nominacji do Emmy i pięć zwycięstw na przestrzeni lat – w tym wybitną reżyserię dla serialu komediowego i wybitnego aktora pierwszoplanowego w serialu komediowym w 2022 roku.

Trzeci sezon serialu, który zakończył się 19 maja, był ogromnym odejściem od tego, co widzieliśmy wcześniej z Earn, Paper Boi, Darius i Van — gang udał się za granicę na europejskie tournée, gdzie starali się dostosować do swojego obcego otoczenia i nowo odkrytego sukcesu. Ale w czwartym sezonie nie wiadomo, jak Serial się dla nich skończy.

„Nie powiem zbyt wiele o sezonie czwartym, ale jest naprawdę dobry, zabawny i znajomy „- powiedziała POPSUGAR pisarka” Atlanta ” Stefani Robinson. „[Glover] opowiada o tym, że każdy sezon czuje się jak album . . . Oczywiście, emocjonalne rzeczy i relacje przenoszą się na następny sezon. Ale jeśli chodzi o tę tematyczną eksplorację, pomocne jest samo myślenie o [każdym sezonie] jak o albumie.”

„Atlanta” powraca z premierą 4 sezonu 2011/2012. 15. Obejrzyj zwiastun.

Zwiastun 4 Sezonu” Atlanty”

„Atlanta” Sezon 4 Data Ogłoszenia

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version