Reklama
Strona głowna Hot Baby shower Anny Czarotyskiej-Niemczyckiej! Organizatorka się postarała

Baby shower Anny Czarotyskiej-Niemczyckiej! Organizatorka się postarała

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Anna Czartoryska-Niemczycka znana z roli w serialu Dom nad rozlewiskiem, w którym wciela się w rolę bohaterkę Pauli. Aktorka bardzo dobrze radzi sobie na deskach teatralnych, więc częściej jest widywana na nich. Próbuje też swoich sił na rynku muzycznym. Teraz Anna zdecydowała się na przerwę w pracy, bowiem już niebawem zostanie po raz trzeci mamą. Dzieci Aktorki: 4-letni Ksawery i 2-letnia Janina doczekają się rodzeństwa.

Okazuje się, że Czartoryska wraz ze swoim mężem Michałem Niemczyckim powitają na świecie kolejnego syna. W związku z nadchodzącymi narodzinami przyszedł czas na zorganizowanie imprezy znanej wśród gwiazd – baby shower. Tradycyjnie organizatorem imprezy była jej najbliższa przyjaciółka, z którą gra w obsadzie serialu TVP – Olga Frycz.

Ania bardzo szybko pochwaliła się pięknym zdjęciem na swoim Instagramie. Wszystkie koleżanki ciężarnej aktorki były przystrojone w wieńce.

Wspaniałe dziewczyny. Każda inna. Cudowne mamy, żony, narzeczone. Niezależne, ambitne, wrażliwe, pełne pasji i radości życia. Dla mnie przede wszystkim moje ukochane przyjaciółki

Taka przyjaciółka to skarb.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Czartoryska-Niemczycka (@annaczartoryska_niemczycka)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz