Reklama
Strona głowna Gwiazdy BANKS nie wystąpi na Kraków Live Music Festival

BANKS nie wystąpi na Kraków Live Music Festival

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Kraków Live Festival już w piątek, na scenie największe gwiazdy i dwudniowa impreza dla festiwalowiczów.

Już za 3 dni największe wydarzenie dla fanów muzyki klubowej i nie tylko. W Krakowie odbędzie się jeden z największych festiwali w Polsce – Kraków Live Music Festival. Poznaliśmy już cały line up, jednak dziś okazało się, że jedna z gwiazd niestety nie pojawi się na festiwalu. Chodzi tu o BANKS, która za pośrednictwem instagrama poinformowała o anulowaniu swojego show:

Polsko, jest mi bardzo przykro, że nie będę mogła przyjechać. Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby wyzdrowieć, ale lekarze stwierdzili, że podróżowanie i występowanie na scenie w najbliższym czasie tylko pogorszy mój stan. Teraz muszę skupić się na zdrowiu, aby powrócić na trasę silniejsza. Obiecuję, że Wam to wynagrodzę

Organizatorzy wydarzenia, także udostępnili posta, w którym informują o odwołaniu występu wokalistki:

Z przykrością informujemy, że koncert BANKS na Kraków Live Festival zostaje odwołany ze względu na stan zdrowia artystki. W trakcie ostatnich prób do festiwalu BANKS doznała urazu kręgosłupa, co uniemożliwia jej występ.

Niestety fani wokalistki nie doczekają się koncertu swojej idolki. Pozostaje liczyć na to, że dotrzyma ona słowa i wynagrodzi to polskim fanom.

Warto przypomnieć, że podczas festiwalu zobaczymy takie gwiazdy jak: Calvin Harris, Post Malone, Krzysztof Zalewski, Natalia Nykiel czy też Years&Years.

 

Instagram/BANKS

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz