Reklama
Strona głowna Gwiazdy Barack Obama świętuje urodziny swojej żony!

Barack Obama świętuje urodziny swojej żony!

od Marcin Karwoski
Reklama
Michelle Obama ostatnio obchodziła swoje 56 urodziny. Barack Obama z tej okazji na swoim instagramie zamieścił bardzo romantyczne zdjęcie. W opisie ukazały się dla niej urodzinowe życzenia.

Barack Obama cieszy się wielką popularnością przez swoją kadencje jako prezydent. Teraz mimo zmiany prezydenta nadal prowadzi bardzo aktywnie swoje instagrama którego obserwuje ponad 26 milionów osób. Tym razem na jego profilu ukazały się życzenia urodzinowe dla jego żony.

Barack Obama na swoim instagramie pochwalił się nowym wpisem. W opublikowanym wpisie zamieścił kolarz kilku zdjęć na których pozuje z swoją żona. Pod dodanym wpisem ukazały się bardzo krótkie życzenia.

W każdej scenie jesteś moją gwiazdą, Michelle Obama! Wszystkiego najlepszego, kochanie. – czytamy w opisie.

Michelle Obama za te wszystkie życzenie które otrzymała postanowiła podziękować na swoim instagramie. Celebrytka zrobiła to za pośrednictwem opublikowanej fotografii.

Dziękuję wam wszystkim za cudowne urodzinowe życzenia. Z dziewczynami z college’u te urodziny przyniosły mi nową perspektywę – nowy oddech – w mojej podróży. Nie mogę się doczekać, aby poświęcić trochę czasu moim przyjaciołom i sobie samej oraz oczywiście mojemu mężowi. Mam nadzieję, że ten rok będzie najlepszym do tej pory, nie mogę się doczekać, żeby informować was o tym przez cały czas

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz