Reklama
Strona głowna Gwiazdy Barack Obama świętuje urodziny żony

Barack Obama świętuje urodziny żony

od Karolina Melon
Reklama
Barack Obama świętuje 56 urodziny żony Michelle. Były prezydent Ameryki wraz z Michelle jest nadal ich ulubieńcem. Parę obserwuje na Instagramie ponad 26 milionów osób. Zdjęcia, które opublikował z okazji urodzin polubiło prawie sześc i pół miliona ludzi.Do zdjęcia, które opublikował dodał krótki wpis.

“W każdej scenie jesteś moją gwiazdą, Michelle Obama! Wszystkiego najlepszego, kochanie.

 

Instagram/barackobama

Michelle postanowiła skomentować post oraz zdecydowała się dodać zdjęcie z przyjaciółkami. Przy okazji dodała urodzinowy post.

“Dziękuję wam wszystkim za cudowne urodzinowe życzenia. Z dziewczynami z college’u te urodziny przyniosły mi nową perspektywę – nowy oddech – w mojej podróży. Nie mogę się doczekać, aby poświęcić trochę czasu moim przyjaciołom i sobie samej oraz oczywiście mojemu mężowi. Mam nadzieję, że ten rok będzie najlepszym do tej pory, nie mogę się doczekać, żeby informować was o tym przez cały czas – napisała Michelle.

Instagram/michelleobama

Warto wspomnieć, że Michelle Obama jest najbardziej podziwiana kobietą przez Amerykanów.Do tej pory tytuł ten prze 17 lat zdobywała Hillary Clinton.Żona byłego prezydenta w listopadzie wydała autobiografię.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz