Reklama
Strona głowna Gwiazdy Barbara Kurdej-Szatan komentuje dotarcie do finału „Tańca z Gwiazdami”

Barbara Kurdej-Szatan komentuje dotarcie do finału „Tańca z Gwiazdami”

od Damian Kowal
Reklama
Barbara Kurdej-Szatan zdradziła swoje odczucia co do kwestii dotarcia do finału programu “Taniec z Gwiazdami”. Co takiego powiedziała, czy jest szczęśliwa czy może obawia się rywali?!

W minionym odcinku z programem pożegnała się Sandra Kubicka. Do tego czasu wiele osób uważało, że Basia zmierzy się właśnie z nią w finałowym odcinku. Tak się jednak nie stało. Jej odcinkowym rywalem będzie Damian Kordas.

Kurdej-Szatan była przekonana, że to właśnie ona odpadnie w ostatnim odcinku:

Mi było bardzo przykro, jak ogłoszono wyniki, tym bardziej, że miałam takie przeczucie, że to my odpadniemy i nawet przygotowałam sobie mowę. To było dziwne bo czułam taki dziwny spokój. Jak wyczytali nas to nawet się nie ucieszyłam, tylko było mi przykro, że z naszej trójki ktoś odpada. Moglibyśmy z naszej trójki mieć wszyscy pierwsze miejsca, szkoda, że tak się nie da.

W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl skomentowała wynik minionego odcinka tanecznej rywalizacji:

Damian przeszedł dziś jako pierwszy. Miał najwięcej głosów, więc jest mocnym rywalem. Świetnie tańczy. Ale Sandra też świetnie tańczy, więc tutaj nie wiadomo, co się wydarzy.

Kto według Was ma szansę na wygraną tej edycji?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła odejście z TVP Tomasza Kammela?! - Begio.pl 23 listopada 2019 - 17:29

[…] Barbara Kurdej-Szatan odniosła się na temat rzekomych doniesień o zwolnieniu z TVP Tomasza Kammela! Gwiazda powyższe plotki skwitowała słowami: […]

Napisz

Zostaw komentarz