Reklama
Strona głowna Taniec Barbara Kurdej-Szatan komentuje ostatni występ w Tańcu z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan komentuje ostatni występ w Tańcu z gwiazdami

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Barbara Kurdej-Szatan po ostatnim występie w Tańcu z gwiazdami otrzymała najwięcej punktów ze wszystkich występujących uczestników. Jej taniec budził wiele wątpliwości nie tylko wśród widzów, ale także wśród znawców tańca. Jednym z nich był Żora Korolyov, który wręcz skrytykował oceny jury, uważając, że aktorka nie zasłużyła na tak wysokie noty.

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Barbara Kurdej-Sztan odniosła się do swojego tańca. Podkreśliła, że w tańcu liczy się poprawne wykonywanie figur, a nie tylko show.  Przyznała także, że sama była zaskoczona wysokimi ocenami jury.

Ja sama byłam ogromnie zaskoczona tak wysokimi notami, ale nie ja sobie je dałam. Pracowałam ciężko z Jackiem. To jest tak, że często dla ludzi, którzy nie znają się na tańcu, niektóre figury, które tańczymy, nie każdy może dostrzec, czy to jest poprawnie czy niepoprawnie. Dla niego to jest cenne, że Iwona i Michał widzą to. To jest telewizja. Czasem na ludzi bardziej działa, jak ktoś zrobi podskok, puści oko do kamery, niż wykonanie jakiejś figury. Jacek bardzo precyzyjnie mnie ustawia i pilnuje, żeby wszystko było dobrze wykonane. I ja się oczywiście staram to wykonać, pracuje nad tym. Nie mam wpływu na oceny, jeżeli jury tak oceniło, to cieszę się bardzo, wierzę, że było to dobre na tyle, na ile zasługiwaliśmy.

Aktorka odniosła się także do krytyki, która od czasu zakończenia pierwszego odcinka jest szeroko komentowana:

To jest przykre, po prostu to jest przykre. Poczekajmy do drugiego odcinka, zobaczymy, co się wydarzy. Wtedy będziemy rozmawiać więcej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz