Reklama
Strona głowna Hot Barbara Kurdej-Szatan nie żałuje zwolnienia z TVP

Barbara Kurdej-Szatan nie żałuje zwolnienia z TVP

od Karolina Melon
Reklama
Barbara Kurdej-Szatan odniosła się do swojego zwolnienia z TVP. Aktorka była ulubienicą widzów prowadziła kilka programów rozrywkowych. O zwolnieniu dowiedziała się od kolegi. Powodem takiej decyzji jak uważa są jej poglądy polityczne.

“Popierałam różne marsze protestacyjne, co było sprzeczne z polityką władz stacji, a jednocześnie uwielbiałam programy, które prowadziłam – mówiła aktorka.

Basia nie była  długo bez pracy ponieważ zaraz Polsat  ją przejął.

Jak sama uważa nie żałuje całego zajścia ponieważ może spojrzeć sobie w twarz.

“Przynajmniej mogę sobie spojrzeć w twarz! Nie potrafiłabym np. nie wspierać praw kobiet czy środowisk LGBT. Przecież wielu moich znajomych artystów, normalnych, bardzo dobrych, uczciwych ludzi to geje czy lesbijki – wyznała Kurdej-Szatan w “Party”

Basia również odniosła się do wydarzenia w Białymstoku.

“Jestem za tym, żebyśmy wzajemnie szanowali i akceptowali siebie, swojego poglądy i przekonania. Nie rozumiem tego, co ostatnio zdarzyło się w Białymstoku. To potworne. Nie możemy pozwalać na agresję, to do niczego dobrego nie prowadzi! Mam nadzieję, że ci agresorzy to zrozumieją prędzej niż później. Ale jestem też przeciwna drwieniu z religii, obrażaniu Maryi czy innych symboli wiary – dodała

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz