Reklama
Strona głowna Gwiazdy Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za współprace ze znaną marką szamponów do włosów

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za współprace ze znaną marką szamponów do włosów

od Karolina Melon
Reklama
Barbara Kurdej-Szatan bardzo dużo skorzystała na udziale w programie “Taniec z gwiazdami”. Aktorka stała się jeszcze bardziej popularna co spowodowało kolejne oferty pracy. Jedną z nich przyjęła i rozpętała się burza. Chodzi o współpracę ze znaną marką szamponów i odżywek do włosów. Niby nie ma w tym nic złego, ale internauci doszukali się ,że firma testuje kosmetyki na zwierzętach.

Aktorka napisała oświadczenie :

“Wiecie przecież, że zawsze angażuję się we wszelkie projekty promujące dbanie o nasze środowisko, sprzątanie ziemi, recykling, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczną. Kocham zwierzęta! Nie dam zrobić im krzywdy. Przed podpisaniem umowy reklamowej jednym z moich warunków było, aby marka nie testowała na zwierzętach. Takie zapewnienie otrzymałam – zaczęła.

W dalszej części oświadczenia broniła również markę oraz uświadamia, że nie ma wpływu na wiele rzeczy:

“Producenci H&S nie testują na zwierzętach. Od lat opracowują i wdrażają nowe, alternatywne technologie badań. Dotyczy to także właśnie rynku chińskiego. Jednak w Chinach, z powodu regulacji prawnych, Chińczycy sami na własną rękę wykonują testy i to odbywa się bez udziału producenta H&S! Oczywiście, można by rzec – to niech H&S nie sprzedaje Chinom! Jednak H&S to marka światowa, istniejąca od wielu wielu lat i podejrzewam, że wycofać się nagle z całych Chin nie jest takie łatwe.

Materiały prasowe

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Barbara Kurdej-Szatan w obronie "Tęczowego Piątku" - Begio.pl 15 listopada 2019 - 21:15

[…] Barbara Kurdej-Szatan stanęła w obronie “Tęczowego Piątku”. […]

Napisz

Zostaw komentarz