Reklama
Strona głowna Gwiazdy Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w 10. edycji Tańca z gwiazdami!

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w 10. edycji Tańca z gwiazdami!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w 10. edycji Tańca z gwiazdami. Producenci oficjalnie potwierdzili, iż aktorka zdecydowała się wziąć udział w rozrywkowym show Polsatu za pośrednictwem Instagrama:

Oto nasza pierwsza gwiazda 10.edycji programu Taniec z Gwiazdami – Basia Kurdej-Szatan – aktorka i wokalistka. Gra w musicalach, serialach, filmach, znacie Ją doskonale z serialu W rytmie serca

Barbara będzie rozwijać swoje zdolności taneczne, dzięki przydzielonemu jej nauczycielowi tańca. Jednak pozostaje pod znakiem zapytania istotna sprawa, a mianowicie, kto będzie partnerem aktorki na parkiecie?

Podobno Kurdej-Szatan zabiega o Jana Klimenta, który trzy razy wygrał Kryształową Kulę:

Janek wygrał trzy poprzednie edycje programu i ma chrapkę na kontynuowanie tej passy. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Baśka to muzycznie uzdolniona bestia, z którą mógłby powalczyć o kolejną wygraną

Jak na razie nie są znane pozostałe nazwiska uczestników, ani tancerzy, także nie dowiemy się kto zatańczy z Basią Kurdej-Szatan. Pewne jest, że w kolejnej edycji nie zobaczymy Walerji Żurawlewej, która poinformowała o zakończeniu pracy w programie Taniec z gwiazdami.

Cóż pozostaje nam czekać na ogłoszenie listy uczestników, a także tancerzy. Choć znając produkcję na pewno nowa edycja będzie tak samo emocjonująca jak poprzednie 9. edycji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz