Reklama
Strona głowna Telewizja Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie nowej zastępczyni. Co myśli o Idzie Nowakowskiej

Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie nowej zastępczyni. Co myśli o Idzie Nowakowskiej

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Barbara Kurdej-Szatan znana jest z tego, że nigdy nie wypowiada się negatywnie na temat swoich kolegów i koleżanek z pracy. Jeśli ktoś ją atakuje zawsze łagodnie odpowie na zaczepki bądź wypowiedzi kierowane w jej stronę.

W ostatnim czasie aktorka straciła aż 4 programy, a wszystko przez to, że nie jest już twarzą TVP. Zwolniona i pozbawiona swojej pracy milczała przez ponad dwa tygodnie, aż do weekendu, gdzie oficjalnie zabrała głos w tej sprawie:

Prowadzenie tych wszystkich bombowych programów – Kocham Cię PolskoThe Voice of PolandThe Voice KidsDance Dance Dance – było dla mnie ogromną radością, spełnieniem, niezwykłym doświadczeniem. Angażowałam się maksymalnie, dawałam z siebie ile tylko mogłam! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem

Miejsce Barbary Kurdej-Szatan ma zająć Ida Nowakowska, choć sama tancerka nie zabrała głosu w tej sprawie fala krytyki ruszyła.

Jedna z internautek zaatakowała Idę wypisując, że nienawidzi nowej zastępczyni, a zwolnioną gwiazdę TVP uwielbia. Pomimo, że Basia ignoruje takiego typu wypowiedzi tym razem zrobiła wyjątek:

A przeeestań. Stop hate – make love

 

Czyż ta kobieta nie jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju? Klasa sama w sobie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz