Reklama
Strona głowna Gwiazdy Barbara Kurdej-Szatan zaprasza do udziału konkursie!

Barbara Kurdej-Szatan zaprasza do udziału konkursie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Barbara Kurdej-Szatan ostatnio na swoim instagramie zapraszała wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Gwiazda zrobiła to pośrednictwem zdjęcia na którym pokazała się w dresie polskiej marki.

Barbara Kurdej-Szatan bardzo często na swoim instagramie pokazuje się w eleganckich stylizacjach. Dziś jednak gwiazda postawiła na dres. Jednak internatom bardzo mocno spadała się ona w takim wydaniu. A jak wam się podoba w takim wydaniu?.

Barbara Kurdej-Szatan na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w lawendowym dresie. Gwiazda w opisie zachęciła swoich fanów do udziały w konkursie.

Kochane! Są takie dni, kiedy jest ciężko, źle i w ogóle najgorzej. Nie ma siły na nic, a co dopiero na ćwiczenia. ALE! Zawsze jest Ona – przyjaciółka, mama, córka. Kobieta ważna w naszym życiu. Wesprze, pocieszy, rozśmieszy. Bo my kobiety, zawsze trzymamy się razem, prawda? Mamy wyjątkowe historie, którymi warto się dzielić. Jeśli chcecie powiedzieć światu o swojej niezwykłej więzi z drugą kobietą, zajrzyjcie na profil @cardiobunny ! Tam czeka na Was konkurs i więcej informacji o tym pięknym stroju, który mam na sobie #kobiecasila #cardiobunny – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz